Знайти потенціал електричного поля, створеного точковим зарядом 8 нКл у точці на відстані 20 см

від заряду.

Ответы на вопрос

Отвечает Сипкин Константин.

Ответ:

360В

Объяснение:

Ф=k*Q/r

Ф=9*10^9*8*10^-9 / 0,2 = 360В