СРОООЧНО ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ НАДО ЗА СПАМ БАН Визначте прискорення вільного падіння, що

повідомляється Юпітером своєму галілеєвому супутнику Іо, що обертається навколо планети на середній відстані 350⋅103 км від поверхні Юпітера. Діаметр Іо вважати рівним 3642 км. Маса Юпітера дорівнює 190⋅1025 кг, а середній радіус Юпітера дорівнює 70⋅103 км, G=6.67*10-11 Н*м2/кг2. Відповідь дайте у см/с2 та округліть до цілих.

Ответы на вопрос

Отвечает Олюшина Ксюша.

Ответ:

71

Объяснение:

r=350*10^3km=350*10^6m

M=190*10^25кг

Rю=70*10^3km=70*10^6m

Ди=3642km=3,642*10^6m

G=6,67*10^-11Н*м2/кг2

a- ?

a= (G*M)/(Д/2+r+ Rю)2= (6,67*10^-11 * 190*10^25) / ((3,642*10^6 /2)+ 350*10^6+70*10^6)2 =0,7122m/c2=71,22 cm/c2