До динамометра підвісили тіло вагою 4 Н і об’ємом 200 см3. Якими будуть показання динамометра, якщо

тіло повністю занурити у воду?

Ответы на вопрос

Отвечает Степаненко Артур.

Ответ:

2H

Объяснение:

F= P-Fa=P-pVg =4 - 1000 - 200*10*10= 4 - 2 =2H