До динамометра підвісили тіло вагою 4 Н і об"ємом 200 см кубічних. Якими будуть показання

динамометра,якщо тіло повністю занурити у воду?

Ответы на вопрос

Отвечает Наумова Мария.

Ρ = 1000 кг/м³
V = 200*10⁻⁶ м³
g = 10 Н/кг


F = P - Fa = P - ρVg = 4 - 1000*200*10⁻⁶*10 = 4 - 2 = 2 (Н)

Ответ: 2 Н.