Алюмінієву деталь розмірами 35×30×15 см занурюють в олію. Яку силу потрібно прикласти, щоб утримати

цю деталь в олії?

Ответы на вопрос

Отвечает Муллаянов Радмир.

Ответ:

F= p(po)gV

V=30×30×15=13500 см³= 1,35×10^-2 м³

р(ро)= 920 кг/м³

F= 920×10×1,35×10^-2= 124,2 H