Алюмінієву деталь розмірами 30*30*15 см занурюють в олію. Яку силу потрібно прикласти щоб утримати

цю деталь в олії?

Ответы на вопрос

Отвечает Шишкин Кирилл.
F= p(po)gV
V=30×30×15=13500 см³= 1,35×10^-2 м³
р(ро)= 920 кг/м³
F= 920×10×1,35×10^-2= 124,2 H