Дротовий виток радіусом r=4см, який має опір R=0,01 Ом, знаходиться в однорідному магнітному полі з

індукцією В=0,04Тл. Площина рамки складає кут α=30˚ з лініями індукції поля. Яка кількість електрики Q пройде по витку, якщо магнітне поле зникне? P. S. Дуже треба повне розв’язання задачі.

Ответы на вопрос

Отвечает Озыкан Аружан.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Дано:

r = 4 см = 4·10⁻² м

R = 0,01 Ом

B₀ = 0,04 Тл

α = 30°

B = 0

_____________

q - ?

1) Площадь рамки:

S = π·r²= 3,14·0,04² ≈ 0,005 м²

2)

Магнитный поток:

Ф₀ = В·S·cos (90° - α) = 0,04·0,005·0,5 = 0.0001 Вб

Ф = 0

3)

ЭДС = ΔФ /Δt

R = ЭДС / I

R =  ΔФ / (I·Δt)

R = ΔФ / q

q = ΔФ / R = (Ф₀ - Ф) / R = (0,0001 - 0)/0,01 = 0,01 Кл

1 0