Срочно! • Тіло кинули вертикально вгору з початковою швидкістю 30 м/с. На якій висоті його

кінетична енергія втричі більша за потенціальну?•

Ответы на вопрос

Отвечает Жармагамбетов Нуржан.

Ответ:

h=135 м

Объяснение:

1/3mgh=0,5*m*V^2

h=1,5*90=135 м