тіло кинули вертикально вгору з початковою швидкістю 30 м/с.на якій висоті його кінетична енергія

втричі більша за потенціальну​

Ответы на вопрос

Отвечает Заика Ваня.

Ответ:

11,25 м

Объяснение:

Зпочатку тіло має тільки кінетичну енергію,яка дорівнює

Е=0,5mV^2=0,5*900m=450m

На висоті

Епот=450/4=112,5m=mgh

h=11,25 м