ПОМОГИТЕ БЫСТРО ПЖ 1) Під час сріблення пластини її маса збільшилася з 30,3 г до 30,9 г .

Електроліз відбувався за сили струму 0,89 А. Скільки часу він тривав?

Ответы на вопрос

Отвечает Рогатин Андрей.

Ответ:

t=600с

Объяснение:

Дано: m1=30,3г=30300мг; m2=30,9г=30900мг; I=0,89A.

Знайти: t

Рішення:

За законом Фарадея:

m=kIt—>t=m/(kI)

m=m2-m1

k візьмемо з електрохім. таблиці

k=1,12мг/Кл

Отже, t=(m2-m1)/(kI)

t=(30900мг-30300мг)/(1,12мг/Кл×0,89А)=600мг/(~1мг/с)=

=600с=10хв