ДАЮ 35 БАЛЛОВ ЛЕГКОЙ ВОПРОС Я ПРОСТО НЕЗНАЮ КАК ОТВЕТИТЬ дано коло радіус OF якого

перпендикулярний до хорди CD знайдіть кут CDF якщо кут COD 100 градусов

Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Даня.

Ответ:

Дано:

радіус ОF перпендикулярний до СD

M-точка перетину ОF і CD

трикутник COD рівнобердренни й

OC=OD=радіус,

OM-висота=межіана=бісектриса

Пошаговое объяснение:

Кут СОМ=1/2 кут DOC=110/2=55

Кут СОF центральний=55=дузі CF

Кут CDF вписаний спирається на дугу CF=1/2 дузі CF=55/2=27°