Нікеліновий дріт завдовжки 30 см і площею поперечного перерізу 0,2 мм2 підключили до джерела

струму, що дає напругу 2,2 В. Чому дорівнює сила струму в дроті?

Ответы на вопрос

Отвечает Шкитова София.

Ответ:

3, 5 A

Объяснение:

p = 0.42  \:  Ом \times мм2/м\\S = 0.2 \:  {mm}^{2}  \\ U= 2.2 \: В \\ I = ? \\ l = 30 \: см = 0.3m \\ R= p \times l/S=0,42 \times 0,3/0,2= 0,63 Ом \\ I=U/R=2,2/0,63=3,5 A