Обчисліть потанціальну енергію сталевого кубика з довжиною ребра 10 см на висоті 1,5 м над

поверхнею Землі​

Ответы на вопрос

Отвечает Федерякина Анастасия.

Відповідь:

Потенциальная энергия вычисляется по формуле

Еп = mgh

m = pV = pa^3

Ребро куба а = 10 см = 0.1 м

Высота h = 1.5 м

Плотность стали

р = 7800 кг/м^3

m = 7800*0.1^3 = 7,8 кг

Еп = 7,8* 9.8 * 1.5 = ~ 115 Дж

Пояснення: