В електричний чайник налили 0,6кг води при температурі 20°С. Через який час закипить вода

в чайнику, якщо сила струму в його нагрівальному елементі дорівнює 8 А, а напруга в мережі становить 211В? ККД чайника 82%.  ​

Ответы на вопрос

Отвечает Веремеенко Екатерина.

Дано:

m= 0,6 кг

T₁= 20°C

T₂= 100°C

U= 211 В

η= 82%

I= 8 A

L= 2,3* 10^6 Дж/кг

----------------

t-?

Решение:

Q= ηAt;  Lm= ηIUT;  t= Lm/ηIU⇒

⇒ t= (2,3 * 10^6 Дж/кг) * 0,6 кг / (82% * 8 А * 211 В)= ≈ 10 с

Ответ:  ≈ 10 с