Помогите пожалуйста Дві однакові кульки, розміщені на відстані 6 см, мають однакові позитивні

заряди і взаємодіють із силою 0,16 мН. Визначте кількість електронів, яку втратила кожна кулька.

Ответы на вопрос

Отвечает Забегайло Снежана.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

q₁ = q₂ = q

r = 6 см = 0,06 м

F = 0,16 мН = 0,16·10⁻³ Н

e = 1,6·10⁻¹⁹ Кл - модуль заряда электрона

________________

N - ?

Из формулы:

F = k·q²/r²

q = √ (F·r²/k)

q = √ (0,16·10⁻³·0,06² / 9·10⁹) ≈ 8·10⁻⁹ Кл

N = q / e = 8·10⁻⁹ / 1,6·10⁻¹⁹ ≈ 5·10¹⁰   электронов