Електрична лампа розрахована на напругу 220 В і силу струму 0,45 А.Чому дорівнює потужність струму

в лампа?​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ: Мощность равна сила тока * напряжение = 0,45 * 220 = 99 Ватт

P = U*R = 220 В * 0,45 А = 99 Вт

дано: U= 220 В,

I = 0,45 А

найти P