Поїзд що відходить від станції, набирає швидкості 15 м/с за 150с. З яким прискоренням він рухається

?​

Ответы на вопрос

Отвечает Осинцева Яна.

Ответ:

a = V / t

a = 15 / 150 = 0,1м/с^2

Ответ: 0,1м/с^2

надеюсь помогла:)