найглибша западина Тихого океану 10863 м яка сила тиску діє на рибу з площею поверхні 2,5 дм² на

дні цієї западини​

Ответы на вопрос

Отвечает Кириченко Дима.

Ответ:

S=0.025 m²

p=1030кг/м³

h=10863м

P=pgh=1030*10*10863=111888900Па

F=PS=111888900*0.025=2.8МН