На тіло об'смом 0,0004 м, повністю занурене у рідину, діє архімедова сила 0,48 Н. Визначте густину

рідини. Помогите пожалуйста​ пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Баракин Женя.
V=40 см3=40*10^-6 м³,
Fa=0,48Н
ρ-?
Fa=ρgV,
ρ=Fa/(Vg),
ρ=0,48/(40*10^-6*10)= 0,0012*10^6 кг/м³=1200 кг/м³.