У коло ввiмкнено послiдовно 2 резистори, опорами 20 Ом, 15 ОМ. Загальна напруга 64В.Знайти силу

струму на всiй дiлянцi​

Ответы на вопрос

Отвечает Машанов Макс.

Rобщ=20 + 15=35 Ом

I=U/Roбщ=64 В/35 Ом=1,8 А  -  это ответ.