Визначте напругу на ділянці елекричного кола,якщо,якщо опір ділянки становить1.5кОм,а сила струму в

ньому дорівнює 0.2А

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Дарья.

формула I=u/R; u=I*R

u = 1500 Ом * 0,2 = 300 В

можно лучший ответ