Добрые люди помогите 2.Як змінилася внутрішня енергія сталевої кульки, яка впала з певної висоти

на сталеву плиту і, відскочивши, піднялася до початкової точки?3. Один грам парів ртуті та один грам гелію мають однакову температуру. Який з газів має більшу внутрішню енергію? У скільки раз?​

Ответы на вопрос

Отвечает Скрыпник Виктория.

Ответ:

Объяснение:

2) не изменилась. (механическая энергия не изменилась)

==========

U1=(3/2)*(m/M1)*R*T

M1=4 г/моль (гелий)

М2=200 г/моль (ртуть)

U2=(3/2)*(m/M2)*R*T

U1/U2=M2/M1=200/4=50   (гелий в 50 раз больше)

============================