Визначте кількість теплоти у джоулях, яку треба передати аргону масою 20 г для ізохорного

нагрівання від 18 до 58°С. ( даю 20 б)​

Ответы на вопрос

Отвечает Галкина Милана.

Ответ:

249,3 Дж

Объяснение:

m=0.02 кг    M=0.04 кг/моль    ΔT=40 K     Q=?

===

Q=(3/2)*(m/M)*R*ΔT=3*0.2*8.31*40/(2*0.04)=249.3 Дж

====================================