Площа меншого поршня гідравлічного преса 35 см2, на нього діє сила 700 Н. Площа більшого поршня

525 см2. Яка сила діє на більший поршень?

Ответы на вопрос

Отвечает Жангирханов Сагындык.
Если отталкиваться от условия которое вы написали то F1-сила яка действует на малый поршень F2-сила яка действует на большой поршень S1-площадь малого поршня S2-площадь большого поршня
F1/S1=F2/S2
F2=F1S2/S1
F2=700•525/35=122500
[F2]=Hсм2/см2=H