визначте механічну напругу в нижній частині вертикальної цегляної стіни заввишки 20м. Густина цегли

дорівнює 1600 кг/м

Ответы на вопрос

Отвечает Напреев Станислав.

Ответ:

Объяснение:

F=mg/S

m=P*h*S

F=(P*h*g)=(1600*20*10)=200*1600=3.5*10^5H