Перша лампа споживає 20 Дж енергії, друга 60 Дж, а третя 40 Дж. Яка з цих ламп має меншу потужність

при однаковій напрузі та за однаковий час? А) потужності однакові; Б) з 60 Дж енергії; B) з 40 Дж енергії; Г) з 20 Дж енергії. помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Якунина Анастасия.

Ответ:

Г)

Объяснение:

N=E/t

N1=20/t мінімальна

N2=60/t максимальна

N3=40/t