Послідовно з’єднали 20 однакових лампочок, після чого загальний опір став рівний 50 Ом. Який опір

однієїлампочки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Nagimov Esengazy.

Ответ:

Объяснение:

n = 20

Rob = 50 Ом

R = ?

R = Rob / n = 50 / 20  = 2,5 Ом

1 0