Який опір ніхромової дротини нагрівального елемента електричного чайника, якщо її довжина дорівнює

12 мертів, а площа поперечного перерізу 0.1мм^2(в квадраті).Срочноооооооооо!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Вова.

Ответ:

R=pl/S

R=1.1*12/0.1=11*12=132 Ом

Опір ніхромової дротини нагрівального елемента електричного чайника дорівнює 132 Ом