Камінь, об'єм якого 7,5 дм3, має масу 18,7 кг. Визначити силу, достатню для того, щоб утримати цей

камінь у воді, g=10 Н/кг. (відповідь запишіть числом, без одиниць вимірювання)

Ответы на вопрос

Отвечает Бычкова Аня.

Ответ:

В воздухе: по формуле F=mg=18,7*10=187 Н. В воде: по формуле силы Архимеда F=g*ρ*V, где g - ускорение свободного падения (g=10), ρ - плотность материала камня, V - объём камня в куб. метрах. V=7,5 куб. дм.=7,5*0,001 куб.м.=0,0075 куб.м. m=ρ*V => ρ=m/V => F=g*(m/V)*V=mg=187 Н.

Объяснение: