Ціна деякого товару 150 грн. Скільки коштуватиме цей товар, якщо спочатку ціну товару збільшити на

10%, а потім нову ціну зменшити на 15%? Пж срочно нада

Ответы на вопрос

Отвечает Книжников Костя.

150/100*10=15 грн

150+15=165 грн

165/100*15=24,75 грн

165+24,75=189,75 грн