Чому дорівнює опір трьох послідовно з’єднаних однакових провідників кожен з яких рівний 60 Ом?


Ответы на вопрос

Отвечает Лахва Міша.

Ответ:

Объяснение:

n = 3

R=60 Ом

Rоб = ?

Rоб = R*n = 60*3= 180 Ом