СРОЧНО Яка корисна робота виконується двигуном, якщо від нагрівника робоче тіло отримує 200 кДж

теплоти. ККД двигуна 25%

Ответы на вопрос

Отвечает Анна Бушмельова.

Ответ:

n=\frac{Q_{k} }{Q_{n} } \\Q_{k}=200000*0.25=50000

Відповідь: 50000Дж або 50кДж