На тіло об’ємом 0,002 м3 діє виштовхувальна сила 0,06 кН. Обчисліть густину рідини, в яку занурене

тіло. СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Уйыкпай Нурай.

Ответ:

V=0,002 м3 F=16 H p=?

F=p×V×g

p=F/(V×g)=16/(0,002×10)=800 кг/м3