Визначте опір ніхромового провідника завдовжки 10 см та площею перерізу 1 мм^2. Вважайте, що

питомий опір ніхрому 1,1 Ом*мм^2/м. 110 мОм11 Ом1,1 МОм

Ответы на вопрос

Отвечает Карецкий Егор.

Ответ:

11 Ом

Объяснение:

С=1,1 (Ом*мм2/м

R=1,1/0,1*1=11 Ом