Визначте довжину нікелвнового дроту якщо за напруги на його кінцях 45 в сила струму дорівнює 2.25 А

площа поперечного перерізу дроту дорівнює 1мм²

Ответы на вопрос

Отвечает Хомко Андрей.

Дано:                                    Решение:

U=45 В                                  l=RS; R=U/I⇒

I= 2,25 А                               ⇒45 В/2,25 А= 20 Ом

S=1 мм²                                 l= 20 (Ом* 1 мм²/м)/0,40 Ом*мм²*м=

ρ=0,40 Ом*мм²/м                = 50 м

----------------------------              

l-?                                           Ответ: 50 м

Отвечает Буркова Женя.

Ответ:50

Объяснение:путем вичислення добутків