У шкільній бібліотеці підручників з біології в 3 рази більше ніж з історії і на 12 менше, ніж з

математики, якщо усіх підручників 726​

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Дарина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай підручників з  історії - х , тоді з біології - 3х, а з математики - 3х + 12

Складемо рівняння:

х+3х+3х+12= 726

7х= 714

х= 714 : 7

х= 102 підручників з історії

3х= 3 * 102= 306 підручників з біології

3х+ 12= 306 + 12= 318 підручників з математики