24 бала!!? срочно!! Підйомний кран починає піднімати з поверхні землі вантаж масою 100 кг з

прискоренням 0,2 м/с . Визначити роботу крана за 10 с підйому. Прискорення вільного падіння вважати 9,8 м/с . (дано і розв'язок) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Омаров Рамазан.

Ответ:

A=1960Дж

Объяснение:

Дано: m=100кг; V=0,2м/с; t=10с; g=9,8м/с

Знайти: A

Розв'язання:

A=mgh(надалі h=s)

S=Vt

S=0,2м/с×10с=2м

Отже, A=100кг×9,8м/с×2м=1960Дж