Три резистори опорами 10Ом, 20Ом, 30Ом з'єднують між собою всіма можливими способами. Які значення

опорів при цьому можна отримати? У ланцюжку повинні бути підключеними всі три резистори.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бабичев Андрей.

Параллельное соединение:  ║

1/R=1/R₁+1/R₂+1/R₃=1/10 Ом+ 1/20 Ом+ 1/30 Ом= 5,5 Ом

Последовательное соединение:   ⊥

R= R₁+R₂+R₃= 10 Ом+ 20 Ом+ 30 Ом= 60 Ом