10. (2 бала) Визначте силу притягання між двома навантаженими вагонами масою 60 т кожний, якщо

відстань між центрами ваги вагонів 200 м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Роженкова Виктория.

Ответ:

m1 = m2 = 50 т; G = 6,67 * 10 ^ -11 H * м ^ 2 / кг ^ 2; решение: F = G * m1 * m2 / R ^ 2 = 6,67 * 10 ^ -11 * 2 * (50 * 10 ^ 3) / 20 ^ 2 = 6,67 * 10 ^ -6 / 400 = 0,016 * 10 ^ -6 Н = 0,016 мкН.