7. Визначити натяг канату, до якого підвішена кліть масою 300 кг, що рухається вертикально вгору

з прискоренням 1,6 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Бессмертная Дарья.

T - mg = ma  ⇒ T = m(g + a)

T = 300 кг · (9,8 Н/кг + 1,6 м/с²) = 3480 Н = 3,48 кН

Відповідь: 3480 H або 3,48 кH