6. Мотоцикліст рушає з місця і під дією сили тяги у 214 Н розганяється на горизонтальній ділянці

шляху завдовжки 250 м. Коефіцієнт тертя 0,04. Скільки часу триває розгін? Маса мотоцикла з мотоциклістом – 180 кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Боктаева Катя.

Ответ:

m*a=F-u*m*g   a=(F-u*m*g)/m=(214-0,04*10*180)/180=0,8 м/с2  S=a*t^2/2   t=sqrt(2*S/a)=sqrt(2*250/0,8)=25 c  V=a*t=0,8*25=20 м/с

Объяснение:

m*a=F-u*m*g   a=(F-u*m*g)/m=(214-0,04*10*180)/180=0,8 м/с2  S=a*t^2/2   t=sqrt(2*S/a)=sqrt(2*250/0,8)=25 c  V=a*t=0,8*25=20 м/с