Вага лижника разом із лижами дорівнює 700Н, площа опори двох лиж - 2500см². Чому дорівнює тиск,

який чинить лижник на сніг?

Ответы на вопрос

Отвечает Харюков Антон.

Ответ:

р=Р/S= 700/0.25=2800 Н/м²=Па