вага лижника з лижами дорівнює 700 н,площа опори двох лиж становить 0,0025м².Чому дорівнює

тиск,який чинить лижник на сніг? Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Пшукова Настя.

Відповідь:  p= F/S= 700H/ 0,0025м^2 = 280000 Па

Пояснення: