Тіло масою 10 кг підняли на висоту 20 м і відпустили. Яку кінетичну енергію воно матиме на висоті 5

м? Опором повітря знехтувати. варіанти відповідейа)500 Дж б)480 Дж в)550 Дж г)ваш варіант. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Державина Таня.

Ответ:

Г) 2000 Дж

Объяснение:

mgh/2=10*10*20/2=1000 Дж

На половине пути уменьшается потенциальная энергия на 50%

А значит кинетическая энергия тоже будет 50%

Полная энергия

mgh=10*10*20=2000 Дж

Кинетическая 1000 Дж