!!!СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!!!! У магнітному полі з індукцією 2 Тл на двох провідних горизонтальних

рейках лежить горизонтально провідник масою 20 г і довжиною 10 см. При якій силі струму провідник буде діяти на кожну рейкузсилою 0,5Н?​

Ответы на вопрос

Отвечает Алифора Рита.

Ответ:

Объяснение:

m=0.02 кг    L=0.1 м    B=2 Тл     F=0.5 H   I=?

===

Уравнение сил (2*F - сумма сил на 2 опоры)

2*F=Fa+m*g

Fa=I*B*L   (B ⊥ L)

I=(2*F-m*g)/(B*L)=(2*0.5-0.02*10)/(2*0.1)=4 A

=========================================