Електричний чайник, увімкнений у мережу з напругою 220В,споживає струм 5А.ККД

електронагрівникадорівнює 75%. Упродовж якого часу закипить 1,5кг води, налитої в чайник, якщо її початкова температура дорівнює 20°С? Питома теплоємність води 4200 Дж/(кг×°С)

Ответы на вопрос

Отвечает Аскаров Бекет.

U=220 B               КПД: η=Aп/Aз; T=cm(t₂-t₁)/IUT;

I=5 A                            

η=75%=0,75                 T=cm(t₂-t₁)/IUη;

m=1,5 кг                        T=4200*1,5*80/5*220*0,75=504000/825=611 c

t₁=20⁰C                        Ответ: T=611 c.

t₂=100⁰C

c=4200 Дж/кг⁰С;

_______________

T-?