ОЧЕНЬ СРОЧНО, ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА 3 нерухомої рушниці зроблено постріл кулею масою 50 г у

горизонтальному напрямі. 3 якою швидкістко рухатиметься після пострілу рушниця, якщо її маса становить 5 кг, а швидкість кулі 500 м/с ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Даниил.

Ответ:

5 м/с

Объяснение:

m1*V1=m2*V2

0,05*500=5V2

V2=25/5=5 м/с