обчисли силу струма ,що проходить по мідному провіднику довжиню 100 м і площею поперечного перерізу

0,5мм2 при напрузі 6,8В

Ответы на вопрос

Отвечает Шайхутдинов Алмаз.

Дано:

l= 100 м

S= 0,5 мм²

U= 6,8 В

ρ(меди)= 0,017 Ом*мм²

--------------------------------------

I-?

Решение?

I=U/R⇒

R= ρl/S= 0,017 (Ом*мм²)* 100 м/0,5 мм²= 3,4 Ом

I= 6,8В/3,4 Ом= 2 А

Ответ: 2 А