Лампочка має потужність 60 Вт і працює при робочій напрузі 120 В Чому дорівнює струм, який

проходить через лампочку?

Ответы на вопрос

Отвечает Беленкевич Саша.

Р = 60 Вт U = 120 B R - ? P=UI I= U/R P=U^ 2/RR= U^2/P R= 14400/60=240

Объяснение: