Лампочка має потужність 60 Вт і працює при напрузі 120 В. Чому дорівнює струм, який проходить через

лампочку.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьминых Слава.
P=U*I 
I= \frac{P}{U}
I=  \frac{60}{220} ≈0/27